Home
Varëse
Norrsken
Gjerdan Linnea Rose Quartz

Përshkrim

Bukuria e brishtë e lules Linnea, e gjetur në malësitë suedeze, është frymëzimi pas këtij gjerdani delikate femëror me zinxhir të hollë në ar rozë, të lidhur me varëse të vogla prej kristali pjeshke dhe gurë baguette kuarci rozë të pastër.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.