Home
Vathë
Norrsken
Vathë Linnea Rose Quartz

Përshkrim

Bukuria e brishtë e lules Linnea, e gjetur në malësitë suedeze, është frymëzimi për këto vathë delikate femërore me zinxhir në flori rozë, të lidhur me varëse të vogla me kristale të skuqura dhe kuarc trëndafili të pastër.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.