Home
Aksesorë
Norrsken
Prism Aventurine vathë

Përshkrim

Me frymëzim nga rrezet e diellit që shkëlqejnë përmes oqeanit të thellë, këto vathë me grep të hijshëm me ton argjendi shfaqin një copë aventurine të gjelbër të pastër, të prerë në një formë piramide për të rritur bukurinë natyrore të secilit gur.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.