Home
Aksesorë
Norrsken
Pebbles Mixed Varëse

Përshkrim

Në këtë gjerdan delikat të zinxhirit me ton ari, bukuria natyrore e secilit gur është pjesa kryesore. Rënia në gur të shumëfishtë mban ametist të pastër dhe kuarc trëndafili, të butë me pamje dhe të vendosur me dorë, të plotësuara me kristale qelqi të qarta dhe me ton mjalti.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.