Home
Aksesorë
Norrsken
Pebbles Mixed Vathë

Përshkrim

Të frymëzuar nga guralecët e plazhit të lëmuar me valë, në perëndim të diellit, këto vathë me rërë të tonit të artë shfaqin një varg gurësh të çmuar me butësi dhe aparate: ametist natyral, kuarc trëndafili dhe kristal qelqi.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.