Home
Aksesorë
Norrsken
Gjerdan i Hapur Aquamarine

Përshkrim

Çelësi është një nga simbolet tona më universale, që shpesh përfaqëson njohuri, fuqi dhe mister. Kjo varëse me zbukurime bukur, e lidhur me një zinxhir të hollë me ton ari, kurorëzohet me katër margaritarë të lëmuar prej guri natyror të akuamarinës, të plotësuara me kristale me gaz Kubik Zirkonia.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.