Home
Varëse
Norrsken
Ocean Sodalite Gjerdan

Përshkrim

Ky gjerdan me zinxhir të hollë me shtresa kombinon predha delikate, të tonit të artë me copa të çmuara të sodalitit natyror të vendosur me dorë, aq të thella dhe misterioze sa deti Nordik
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.