Norrsken
Ocean Sodalite Byzylyk

Përshkrim

Në këtë byzylyk të zinxhirit të hollë, tre copa të lëmuara butësisht prej guri të pastër sodaliti vendosen me dorë në një kornizë delikate, me ton ari për të rritur bukurinë e tyre zhvendosëse - të kujton detin e errët dhe të thellë Nordik. Rregulloni gjatësinë tuaj të preferuar me topin elegant rrëshqitës.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.