Home
Varëse
Norrsken
Sweet brier Rose Quartz Varëse

Përshkrim

Në fillim të verës, peizazhi suedez është bekuar me shkëlqime kremoze rozë të trëndafilit të egër të ëmbël - frymëzimi i madh prapa kësaj pjese. I vendosur me delikatesë me dorë në një zinxhir të hollë rozë-ari, një gur kuarci prej trëndafili i lëmuar butësisht, është pjesë kryesore.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.