Home
Vathë
Norrsken
Sweet brier Rose Quartz Vathë

Përshkrim

Në fillim të verës, peizazhi suedez është bekuar me shkëlqim të butë rozë të ëmbël të trëndafilit të egër - frymëzimi i shkëlqyeshëm prapa këtyre vathëve. Një mjedis delikat prej ari trëndafili rrit bukurinë natyrore të kuarcit të pastër të trëndafilit.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.