Home
Varëse
Norrsken
Marigold Amethyst varëse

Përshkrim

Frymëzuar nga kopshtet e ëmbëla të verës, kz gjerdan me zinxhir të hollë me ton argjendi përmban një varëse në formë rënie të ametistit të pastër të lëmuar me dorë, në krye me petale me kristale Cubic Zirconia.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.