Home
Vathë
Norrsken
Marigold Amethyst Vathë

Përshkrim

Të frymëzuar nga kopshtet e ëmbëla të verës, këto vathë me grepa me ton argjendi shfaqin secila një perlë masive të ametistit të pastër të lëmuar me dorë, në krye me petale me kristale Cubic Zirconia.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.