Home
Ora & të Tjera
Norrsken
Unaza Marigold Amethyst madhësia 20

Përshkrim

Një ametist i purpurt i thellë, i magjepsur me magji nga natyra, është heroi i vërtetë i kësaj unaze të fuqishme por delikate. Frymëzuar nga kopshtet e ëmbëla të verës, guri masiv natyral është në krye të petaleve me kristale Cubic Zirconia në një mjedis me ton argjendi.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.