Home
Ora & të Tjera
Norrsken
Unaza Meadow Aventurine me madhësi 16

Përshkrim

Gjatë verës, shkretëtira suedeze është e mbushur me miliona filxhanë livadhesh, petalet e tyre të lagura vezullojnë si rrezet e arta të diellit. Në këtë unazë të tonit të artë, lulja e hijshme plotësohet me kristale vezulluese kubike Zirconia dhe një bërthamë të aventurinës natyrale të gjelbër.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.