Home
Varëse
Norrsken
Pansy Sodalite Varëse

Përshkrim

Trëndafili i egër, me kontrastin e tij mahnitës të vjollcës së thellë dhe të verdhës së ndritshme, shkon me emrin Nata dhe Dita në disa pjesë të Suedisë. Në këtë gjerdan të hollë, petalet e butë me ton ari bashkohen nga një gur sodalit masiv, i thellë blu, i facetuar me dorë për të rritur bukurinë e tij natyrore.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.