Home
Vathë
Norrsken
Pansy Sodalite Vathë

Përshkrim

Trëndafili i egër, me kontrastin e tij mahnitës të vjollcës së thellë dhe të verdhës së ndritshme, shkon me emrin Nata dhe Dita në disa pjesë të Suedisë. Në këto vathë të dashur të pikave, petalet me ton ari bashkohen nga një gur masiv sodalit, i mermeruar bukur nga natyra.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.