Home
Vathë
Norrsken
Magical Labradorite Vathë

Përshkrim

Me ngjyrat e tij margaritare në ngjyrë blu dhe jeshile të ylbertë, perlë labradoriti kishte një kuptim magjik midis popujve vendas nordikë, që besohet të ishte zjarri i ngrirë i krijuar nga dritat mistike veriore. Në këto vathë të tonit të artë, guralecët natyralë labradoritë rrinë në një lak të hollë dhe plotësohen me kristale Cubic Zirconia.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.