Home
Vathë
Norrsken
Moon Pearl Garnet Vathë

Përshkrim

Duke përqafuar fuqinë femërore dhe ushqyese të hënës, këto vathë me pika të tonit të artë shfaqin një margaritar të vetëm qelqi të shkëlqyeshëm në një mjedis prej kristaleve Cubic Zirconia, të kurorëzuar madhështore nga një gur i kuq dhe i thellë .
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.