Home
Aksesorë
Norrsken
Pastel Sand Rose Quartz Vathë

Përshkrim

Ashtu si kokrrat e rërës që lahen në rrezet e diellit pasdite, këto vathë ultra-romantikë prej ari prej trëndafili janë zbukuruar me gurë të pastër kuarci me trëndafila dhe kristale kubike Zirconia me ngjyra pastel, duke reflektuar dritën rreth jush me një shkëlqim të ngrohtë dhe me flluska.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.