Home
Vathë
Norrsken
Wild leaf Peridot Vathë

Përshkrim

Gjethet e luleshtrydheve të egra të ëmbla qiellore, që gjenden zakonisht në Suedi, janë frymëzimi pas këtyre vathëve të çmuar. Gjethet me zbukurime, me ton të artë, janë të mbuluar me kristale të shkëlqyeshme kubike të Zirkonisë dhe pika me gurë të gjelbërt, natyralë peridot.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.