Home
Aksesorë
Norrsken
Moon Pearl Garnet Varëse

Përshkrim

Duke përqafuar fuqinë femërore dhe ushqyese të hënës, kjo gjerdan varëse me ngjyrë ari përmban një margaritar të vetëm, të ndritshëm në një kornizë me kristale Kub Zirconia, të kurorëzuar me madhështi nga një gur i kuq i thellë i kuq.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.