Home
Aksesorë
Norrsken
Wild leaf Peridot Gjerdan

Përshkrim

Gjethet e luleshtrydheve të egra të ëmbla qiellore, që gjenden zakonisht në Suedi, janë frymëzimi pas kësaj gjerdani të çmuar. Tre gjethe me zbukurime, të tonit të artë, janë të mbuluar me kristale të shkëlqyeshme kubike të Zirkonisë dhe pika me gurë të gjelbërt, natyralë peridot
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.