Home
Aksesorë
Norrsken
Unaza Pastel Sand 17

Përshkrim

Ashtu si kokrrat e rërës që lahen në rrezet e diellit pasdite, kjo unazë ultra-romantike prej ari me trëndafila zbukurohet me një mori kristalesh kubike Zirconia me ngjyrë pastel, duke reflektuar dritën rreth jush me një shkëlqim të ngrohtë.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.