Home
Aksesorë
Norrsken
Unaza me madhësi 20 Wild leaf Peridot

Përshkrim

jethet e luleshtrydheve të egra të ëmbla qiellore, që gjenden zakonisht në Suedi, janë frymëzimi pas kësaj unaze mahnitëse. Një gjethe me zbukurime, me ton të artë, e mbuluar me kristale shkëlqyese kubike Zirconia dhe pika me gurë të gjelbërt, natyralë peridot do të shtojnë magji për çdo veshje.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.