Home
Pastrues
Essentials
Pastrues i fytyrës Glow Essentials me Vitamina E & B3

Përshkrim

Një larës fytyre pastrues me veprim të trefishtë i krijuar për të pastruar lëkurën nga make-up, papastërtitë e përditshme dhe lëkurën e vdekur, duke e lënë atë të ndjehet e pastër, e freskët dhe e mbrojtur. Formula pa sapun, alkool dhe paraben, jo OMGJ me vitaminë B3, vitaminë E dhe glicerinë. Teksturë me shkumë intensive me një aromë delikate lulesh. I testuar dermatologjikisht. Të gjitha llojet e lëkurës.
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, PHENOXYETHANOL, PARFUM, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, DMDM HYDANTOIN, COCO-GLUCOSIDE, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, NIACINAMIDE, TOCOPHERYL ACETATE, BENZOIC ACID
Prezantojmë një gamë të produkteve të buta për pastrim të përsosura për tërë familjen. Formula me aksion të trefishtë me përbërës esencial si Vitamina E për të ndihmuar në mbrojtje dhe hidratim të lëkurës. Shijoni përfitimet e shumëfishta me çdo produkt në gamë.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.