Home
Sapun
Essentials
Sapun Glow Essentials me Vitamina E & B3

Përshkrim

Një sapun me veprim të trefishtë i krijuar për të pastruar, freskuar dhe mbrojtur. E lë lëkurën të pastrohet bukur dhe me aromë delikate. Formulë pa paraben, jo OMGJ me vitamina E dhe B3. Mjaft i butë për përdorim të përditshëm dhe i përshtatshëm për trupin dhe fytyrën. I testuar dermatologjikisht.
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, PARFUM, GLYCERIN, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, NIACINAMIDE, TOCOPHERYL ACETATE, PALM KERNEL ACID, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, CI 77891
Prezantojmë një gamë të produkteve të buta për pastrim të përsosura për tërë familjen. Formula me aksion të trefishtë me përbërës esencial si Vitamina E për të ndihmuar në mbrojtje dhe hidratim të lëkurës. Shijoni përfitimet e shumëfishta me çdo produkt në gamë.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.