Home
Skrab
Essentials
Glow Essentials Maskë & Scrub me vitamina E & B3

Përshkrim

Maskë kremoze dhe skrab me veprim të trefishtë në një, të krijuar për të hidratuar, eksfoluar dhe mbrojtur. Maska: ndihmon lëkurën të ndihet e butë dhe e mbushur. Scrub: grimcat natyrale eksfoluese ndihmojnë në largimin e lëkurës së vdekur dhe papastërtive, duke e lënë lëkurën të ndjehet më e lëmuar dhe të duket më rrezatuese. Formulë pa paraben, jo OMGJ me vitaminë B3, vitaminë E dhe glicerinë. I testuar dermatologjikisht. Aromë delikate lulesh. Të gjitha llojet e lëkurës.
AQUA, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SHELL POWDER, GLYCERIN, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, IMIDAZOLIDINYL UREA, PARFUM, SODIUM HYDROXIDE, POLYSORBATE 20, DISODIUM EDTA, NIACINAMIDE, TOCOPHERYL ACETATE, CI 77891
Prezantojmë një gamë të produkteve të buta për pastrim të përsosura për tërë familjen. Formula me aksion të trefishtë me përbërës esencial si Vitamina E për të ndihmuar në mbrojtje dhe hidratim të lëkurës. Shijoni përfitimet e shumëfishta me çdo produkt në gamë.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.