Activelle
Sprej deodorant antidjersës Activelle Even Tone

Përshkrim

Qëndroni me besim të freskët me këtë sprej deodorant kundër djersës që ndihmon gjithashtu në njëtrajtimin e ngjyrës së lëkurës së nënsqetullave. Spray deodorant kundër djersës Activelle Fairness ofron mbrojtje të menjëhershme që zgjat deri në 48 orë dhe është projektuar për të lënë lëkurën e nënsqetullave më të tonifikuar. Përmban teknologjinë novatore Even Out dhe teknologjinë e aktivizuar me lëvizje ActiBoost që jep shpërthime shtesë të aromës së freskët kur ju nevojitet më shumë.

Spërkateni nën krahë nga një distancë prej 15 cm

Spraji deodorant Activelle Even Tone përmban Teknologjinë Even Tone, e njohur për aftësitë e saj për të ndihmuar në rikthimin e tonit të lëkurës së nënsqetullave. Përmban gjithashtu ActiBoost Technology, një zbulim inovativ i deodorantit që aktivizohet me lëvizje. Kapsulat e aromës ActiBoost shpërbëhen kur nxiten nga lëvizja për të lëshuar një shpërthim shtesë freskie kur ju nevojitet më shumë.

Të gjithë Përbërësit
BUTANE, AQUA, ALUMINUM SESQUICHLOROHYDRATE, GLYCERIN, DIMETHICONE, NIACINAMIDE, PARFUM, ISOBUTANE, PROPANE, TRIETHYL CITRATE, DIISOPROPYL SEBACATE, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, ACRYLATES/METHACRYLOYL PROPYLTRIMETHOXYSILANE CROSSPOLYMER, PEG-20 GLYCERYL TRIISOSTEARATE, POLYVINYL ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6
Activelle është gama jonë e antiperspirantëve të performancës së lartë që neutralizojnë aromat ndërsa kujdesen për lëkurën tuaj. Të gjitha produktet e Activelle përmbajnë një kompleks minerali të veçantë që mbron prodhimin keqdashës dhe ju jep 24 orë freski.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.