Home
Deodorantet
Activelle
Deodorant antidjersës Activelle Even Tone

Përshkrim

Deodorant Activelle Even Tone kundër djersitjes me teknologjinë ActiBoost është krijuar për t'i lënë sqetullat më të lëmuara dhe më të njëtrajtshme se kurrë më parë. I provuar se zgjat deri në 48 orë, ky deo antidjersë me performancë të lartë ka aromë të rrumbullakosur lulesh dhe përbërës të kujdesit për lëkurën.


Me mbrojtje të menjëhershme, një enë rezistente ndaj rrjedhjeve dhe ActiBoost, ju mund të qëndroni të freskët pavarësisht se çfarë ju hedh jeta. Me teknologjinë Even Tone për të ndihmuar në njëtrajtimin e tonit të lëkurës në vetëm disa javë, ju mund të qëndroni të freskët dhe të keni besimin për të ecur pa mëngë.

Aplikojeni në sqetulla të pastra dhe të thata.

Deodoranti anti-djersës Activelle Even Tone përmban Teknologjinë Even Tone, e përbërë nga Niacinamide – forma fiziologjikisht aktive e vitaminës B3 që është e njohur mirë se ndihmon në reduktimin e hiperpigmentimit dhe inkurajon një ton të barabartë të lëkurës.


Përmban gjithashtu ActiBoost Technology, një zbulim inovativ i deodorantit që aktivizohet me lëvizje. Kapsulat e aromës ActiBoost shpërthen kur nxiten nga lëvizja për të lëshuar një shpërthim shtesë të aromës së freskët kur ju nevojitet më shumë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, STEARETH-2, NIACINAMIDE, PPG-15 STEARYL ETHER, STEARETH-21, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, PARFUM, C12-13 ALKYL LACTATE, ACRYLATES/METHACRYLOYL PROPYLTRIMETHOXYSILANE CROSSPOLYMER, ALLANTOIN, PEG-20 GLYCERYL TRIISOSTEARATE, POLYVINYL ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6
Activelle është gama jonë e antiperspirantëve të performancës së lartë që neutralizojnë aromat ndërsa kujdesen për lëkurën tuaj. Të gjitha produktet e Activelle përmbajnë një kompleks minerali të veçantë që mbron prodhimin keqdashës dhe ju jep 24 orë freski.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.