Home
Deodorantet
North for Men
North for Men Ultimate Balance Deodorant Roll-On

Përshkrim

Qëndroni të ekuilibruar, në kontroll dhe të mbrojtur me Deodrant Roll-on kundër djersës North Form Men Ultimate Balance. 5 veprimet e tij në 1 formulë janë krijuar për të ofruar mbrojtje 72-orëshe, nuancë më të barabartë të lëkurës nën sqetulla, kontroll të djersës, freski të qëndrueshme dhe ndjesi ftohjeje. Përmban teknologjinë Mineral Balance për të ndihmuar në balancimin e lëkurës dhe inkurajimin e lëkurës së shëndetshme, dhe Arctic Pro Defence. Testuar dermatologjikisht dhe zhvilluar posaçërisht për meshkuj.

Rrotulloni dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë nën krahë.

Përmban TEKNOLOGJI E BILANCIT MINERAL: Kaolinë + Niacinamide

Ky kombinim efektiv i përbërësve ndihmon në promovimin e hidratimit të ekuilibruar të lëkurës, tonit më të barabartë të lëkurës, kontrollit të yndyrës dhe vetitë pastruese.


Kaolini është i njohur për vetitë e tij përthithëse dhe pastruese të larta dhe largon papastërtitë dhe toksinat e padëshiruara. Ndërsa Niacinamidi është i njohur për reduktimin e hiperpigmentimit dhe ndihmon në balancimin e hidratimit të lëkurës.


Gjithashtu përmban teknologjinë e nënshkrimit të North For Men, Arctic Pro Defence.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, STEARETH-2, NIACINAMIDE, PPG-15 STEARYL ETHER, STEARETH-21, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, PARFUM, CYCLOHEXASILOXANE, C12-13 ALKYL LACTATE, MENTHOL, KAOLIN, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE
North for Men North for Men është marka e provuar dhe e besuar e Oriflame për meshkuj – e krijuar për meshkujt që vlerësojnë pamjen dhe ndjenjën e shkëlqyer dhe përpiqen për madhështi çdo ditë. Pavarësisht nga lloji i lëkurës tuaj ose sa të drejtpërdrejta apo të avancuara nevojat tuaja, do të gjeni produktet cilësore që ju nevojiten për të plotësuar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit dhe do t'ju frymëzojnë me besimin dhe për të qenë më të mirët që mund të jeni.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.