Home
Sapun
North for Men
North for Men Ultimate Balance Sapun pastrues

Përshkrim

Qëndroni të ekuilibruar dhe ndjehuni në kontroll me këtë bar pastrimi North For Men Ultimate Balance. Është unike 5 veprimesh në 1 formulë që është projektuar për të pastruar, pastruar, kontrolluar vajin, gjallëruar dhe ftohur lëkurën tuaj. Përmban teknologjinë Mineral Balance për të ndihmuar në balancimin e lëkurës dhe inkurajimin e lëkurës së shëndetshme, dhe Arctic Pro Defence. Testuar dermatologjikisht dhe zhvilluar posaçërisht për meshkuj.

Shkumoni dhe pastroni fytyrën dhe trupin. Shpëlajeni.

Contains MINERAL BALANCE TECHNOLOGY: Kaolin + Niacinamide

This effective combination of ingredients help promote balanced skin hydration, more even skin tone, oil control and purifying properties.


Kaolin is known for its high absorbency and purifying properties, and removes unwanted dirt and toxins. While Niacinamide is renowned to reduce hyperpigmentation and help balance skin hydration.


Also features North For Men’s signature technology, Arctic Pro Defence.

Të gjithë Përbërësit
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, PARFUM, MENTHOL, GLYCERIN, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, PALM KERNEL ACID, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, KAOLIN, NIACINAMIDE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE
North for Men North for Men është marka e provuar dhe e besuar e Oriflame për meshkuj – e krijuar për meshkujt që vlerësojnë pamjen dhe ndjenjën e shkëlqyer dhe përpiqen për madhështi çdo ditë. Pavarësisht nga lloji i lëkurës tuaj ose sa të drejtpërdrejta apo të avancuara nevojat tuaja, do të gjeni produktet cilësore që ju nevojiten për të plotësuar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit dhe do t'ju frymëzojnë me besimin dhe për të qenë më të mirët që mund të jeni.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.