Home
Sete dhuratash
Eclat
Eclat Femme Weekend Ujë tualeti në sprej Xhepi

Përshkrim

Një aromë e gjallë por elegante e myshkut me lule me dru. Së pari, hasni një shkëlqim emocionues të Bergamotit të lëngshëm, rrush pa fara dhe pjeshkës. Më pas, përqafoni freskinë delikate dhe të gjelbër të Green Sap, Centifolia Rose Absolute të thellë, si mjaltë dhe Freesia e Bardhë me speca. Së fundmi, shijoni efektin e zgjatur, sensual dhe të butë të myshkut dhe drurit.

Mbajeni këtë llak të përshtatshëm në madhësinë e çantës në çantën tuaj për të rifreskuar aromën tuaj gjatë gjithë ditës. Aplikoni aromën direkt në pikat tuaja të pulsit: qafë ose kyç.

Një aromë e gjallë por elegante me lule, fruta, jeshile, e mbushur me sofistikim.


Familja e aromave

Floral Woody Musk


Nota kryesore

Top: Provence Peach

Zemra: White Freesia

Baza: Musk

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, LINALOOL, CITRAL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 16035
Për femrën elegante dhe moderne që reflekton elegancë. Një përzierje e përsosur e klasit dhe sofistikimit.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.