Home
Aroma
Love Nature
Love Nature Energising Aromë Mist me Mente Organike & Mjedër

Përshkrim

Zhyteni në një shpërthim energjik të nenexhikut dhe mjedrës freskuese me këtë mjegull aromash gjallëruese dhe me strukturë të imët. E zhvilluar për përdorim në të gjithë trupin, aroma është e frymëzuar nga përbërës të mrekullueshëm të freskët nga natyra dhe e pasuruar me ekstrakte organike. Duke qenë se jemi të frymëzuar nga natyra, ai gjithashtu përmban alkool 100% natyral dhe shishja përmban plastikë të ricikluar.

Spërkateni në të gjithë trupin tuaj sa herë që ndjeni nevojë, ose pasi të keni përdorur produktet e banjës dhe kujdesit për trupin Love Nature Mint & Raspberry. Për freski shtesë, ju mund ta mbani mjegullën tuaj të aromës në frigorifer.

Zhytuni në një lëng që është sa natyral dhe i freskët - një përzierje frutash të kuqe me lëng dhe nenexhik ftohës, për një aromë të shijshme që pothuajse mund ta shijoni.


Familja e aromave

Fruity FloralPiramida e aromës


Top nota: Mint

Nota kryesore: Raspberry

Nota bazë: Musks

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, RUBUS IDAEUS SEED OIL, MENTHA PIPERITA LEAF EXTRACT, GLYCERIN, CITRIC ACID, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONENE, BENZYL BENZOATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, PHENOXYETHANOL, CI 17200, CI 19140
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.