Home
Aroma
Love Nature
Love Nature Refreshing sprej me aromë me ujë organik kokosi dhe pjepër

Përshkrim

Zhytuni në aromën gjallëruese të përbërësve më të freskët të natyrës me këtë mjegull aromash me strukturë të imët të krijuar rreth toneve kremoze të ujit të kokosit dhe frutave ujore të pjeprit. Zhvilluar për përdorim në të gjithë trupin, kështu që ju mund të shijoni një spërkatje freskuese sa herë që dëshironi. Formuluar me ekstrakte organike natyrale dhe alkool 100% me origjinë natyrale, dhe shishja përmban plastikë të ricikluar.

Spërkateni në të gjithë trupin tuaj sa herë që ndjeni nevojë, ose pasi të keni përdorur produktet e banjës dhe kujdesit të trupit Love Nature Coconut Water & Melon. Për freski shtesë, ju mund ta mbani mjegullën tuaj të aromës në frigorifer.

Përjetoni një spërkatje delikate dhe me vesë freskuese me këtë aromë me strukturë të imët – ku tonet kremoze të kokosit takohen me frutat ujore të pjeprit.


Familja e aromave

Fruity Floral


Piramida e aromave

Top nota: Pear

Nota zemër: Melon

Nota bazë: Coconut Water

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CUCUMIS MELO SEED EXTRACT, COCOS NUCIFERA WATER, CITRIC ACID, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 42090, CI 19140
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.