Home
Mjete të tjera grimi
THE ONE
THE ONE Pincetë

Përshkrim

Kujdesuni dhe stiloni vetullat në mënyrë efikase dhe të saktë me piskatoren prej çeliku të pandryshkshëm të cilësisë më të lartë të THE ONE në një dizajn modern, të zi mat. Lehtë për t'u përdorur, mund të përdoret gjithashtu për të hequr qimet e panevojshme të fytyrës.
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.