Home
Primer & Sprej
THE ONE
THE ONE Make-Up Pro Sprej për Fytyrë

Përshkrim

Mbajeni pamjen e grimit tuaj të freskët deri në 12 orë pa u shkrirë, zbehur apo vendosur në vija të holla.


Shijoni një spërkatje të kësaj formule freskuese me bazë uji që lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe pamjen tuaj të grimit të mbërthyer në vend.


*Testuar nga konsumatori

  • Tundeni para përdorimit.
  • Mbyllni sytë përpara se ta përzieni.
  • Mbajeni 20-25 cm larg dhe spërkateni mbi fytyrë disa herë, fillimisht në një formacion X dhe më pas në një formacion T.

Projektuar me një Kompleks Setting për rezultate të qëndrueshme.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALCOHOL DENAT., PVP, DIMETHICONE PEG-7 PHOSPHATE, PPG-3 BENZYL ETHER MYRISTATE, AMP-ACRYLATES/ALLYL METHACRYLATE COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, GLYCERETH-5 LACTATE, POLYSORBATE 20, TOCOPHERYL ACETATE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, ETHYLHEXYL ISONONANOATE, ISONONYL ISONONANOATE, SODIUM COCAMIDOPROPYL PG-DIMONIUM CHLORIDE PHOSPHATE, PHENYLPROPANOL, CAPRYLYL GLYCOL, PROPANEDIOL, SODIUM HYDROXIDE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, TOCOPHEROL
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.