Home
Pastrues
Pure Skin
Pastrues Pure Skin 3-in-1 Clear-Out Clay Bar

Përshkrim

Pastrues shumëfunksional për fytyrën dhe trupin që synon njollat, pikat e zeza, njollat ​​dhe lëkurën e yndyrshme. Eksfolon butësisht, pastron dhe pastron poret e bllokuara me acid salicilik (BHA) dhe argjilë të kuqe natyrale që janë efektive dhe të sjellshme për lëkurën.
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, OLIVE OIL PEG-7 ESTERS, GLYCERIN, SALICYLIC ACID, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, LITHOTHAMNION CALCAREUM POWDER, ILLITE, PALM KERNEL ACID, KAOLIN, PARFUM, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, CI 14700, CI 47005
Pure Skin offers targeted solutions for blemish-prone and oily skin. These products effectively prevent and target blemishes, blackheads, whiteheads and oily skin, while working to reduce the redness of blemish marks. They deliver clear beautiful skin with powerful ingredients like Salicylic Acid (BHA) and Gluconolactone (PHA) while kind to the skin.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.