Home
Maska të tjera
Love Nature
Love Nature Maskë pastrues fytyre me verbenë të ciklit të lartë

Përshkrim

Pastroni lëkurën me përbërës të rinovuar!

Kënaquni me lëkurë më të pastër me këtë maskë fytyre të harlisur dhe kremoze me ujë organik verbena të ricikluar nga koleksioni Love Nature Upcycled! Formula me lëng pastron dhe redukton yndyrën e tepërt për t'ju lënë me një çehre mat dhe lëkurë më pak të yndyrshme. Mund të shtohet në çdo rutinë si një trajtim i këndshëm ose të përdoret më vete. Me një aromë të freskët, frutash që mendojmë se do t'ju pëlqejë!


Përbërës të ricikluar

Për shkak se Love Nature i pëlqen të bëjë mirë, ne menduam për një mënyrë tjetër për të zvogëluar ndikimin tonë në mjedis. Koleksioni Love Nature Upcycled përdor pjesë të hedhura të frutave dhe ekstrakte nga industria e lëngjeve dhe vajrave esenciale. Këta përbërës janë të mbushur me antioksidantë dhe të mira hidratuese për lëkurën tuaj që do të kishin shkuar në landfill nëse nuk do t'i kishim shpëtuar dhe nuk do t'i kishim vendosur në produktet tona!


  • Formuluar me përbërës me origjinë natyrale
  • Pa silikon & paraben
  • 28% ambalazhe plastike të ricikluara

Aplikojeni produktin në fytyrë me gishta ose shpatull, duke shmangur zonën e syve. Lëreni të ulet për 10 minuta. Fshijeni me një leckë të lagur.

Uji Organik Verbena i Riprodhuar

Uji Verbena është një trajtim i harlisur dhe freskues për lëkurën tuaj! Ka veti mbresëlënëse stimuluese dhe pastruese që e lënë lëkurën tuaj të freskët dhe të pastër. Ky Ujë Verbena është marrë nga burime unike dhe eko-përgjegjëse - është ricikluar nga prodhimi i vajit esencial për t'u siguruar që asnjë e mirë e dobishme për lëkurën të mos shkojë dëm.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, SALICYLIC ACID, LIPPIA CITRIODORA FLOWER/LEAF/STEM WATER, GLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, CARBOMER, PANTHENOL, PROPANEDIOL, POLYSORBATE 20, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, LACTIC ACID, PARFUM, DISODIUM EDTA, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, CI 19140, CI 61570, CI 60730
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.