Home
Toner & Sprej
Optimals
Optimals Urban Guard 3D Sprej

Përshkrim

Një mjegull hidratuese në fytyrë që i jep lëkurës suaj një nxitje freskuese dhe ndihmon për të mbrojtur lëkurën kundër shenjave të plakjes së parakohshme. Me lëndë ushqyese të fuqishme të lëkurës, polifenole antioksiduese nga Nordic Spruce dhe Acid Hialuronik i Vogël, kjo formulë ultra e lehtë është ideale për lëkurë të thatë, ndihmon në dhënien e lagështisë së thellë dhe ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga ndikimet e jashtme. Për të marrë një lëkurë me shkëlqim, përdorni si pjesë të rutinës tuaj ditore ose plotësoni nivelet e hidratimit në çdo kohë.


Përdorni: nëse jeta dhe ndotja e qytetit po e thajnë lëkurën tuaj

Ushqimi i lëkurës: antioksidantë nga polifenole nga Nordic Spruce / Acid i vogël hialuronik

Si funksionon: kjo mjegull e fytyrës ndihmon në shpërndarjen e lagështisë së thellë me Acid të Vogël Hyaluronik dhe i siguron lëkurës antioksidantë polifenole nga Nordic Spruce.

Lëkura e stresuar nga qyteti ka nevojë për shumë hidratim dhe mbrojtje të fortifikuar! Ky mjegull në fytyrë sjell lagështi freskuese me Acid të Vogël Hialuronik dhe ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga ndikimet e jashtme. Plus, ajo siguron lëkurën me polifenole antioksiduese nga Nordic Spruce. Për të ndihmuar të merrni një lëkurë me shkëlqim, plotësoni nivelet e hidratimit - në çdo kohë.


Si: Mbajeni mjegullën 15 deri në 20 cm nga fytyra juaj, me sy të mbyllur spritz një ose dy herë.

Ku: Në të gjithë fytyrën, shmangni hyrjen direkt në sy. Vendoseni në lëkurë të pastër, mbi ose nën përbërje, dhe aplikojeni përsëri gjatë gjithë ditës tuaj.

Kur: Në çdo kohë keni nevojë për një rimëkëmbje plotësuese të hidratimit.

Këshillë optimale: Lëkura po humbet vazhdimisht lagështirë për shkak të faktorëve të mjedisit. Rritni hidratimin e lëkurës tuaj me këtë mjegull freskuese gjatë gjithë ditës.

Jeta dhe ndotja e qytetit dihet që thajnë lëkurën. Urban Guard 3D Mist jep një shtim shtesë sa herë që lëkura juaj ka nevojë për hidratim të thellë, me Acid të Vogël Hyaluronik dhe polifenole të rrjedhura natyrshëm për të ndihmuar në mbrojtjen nga ndotja.


Polifenole nga Nordic Spruce

Njihen për vetitë e tyre antioksiduese.


Acid i vogël hialuronik

Thith lehtë në lëkurë. Falë madhësisë së saj, këto molekula janë mjaft të vogla për të arritur pjesën e sipërme të lëkurës, duke ndihmuar në zbutjen dhe hidratimin e lëkurës në një nivel më të thellë, ku ndodh natyrshëm acidi hialuronik.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, PEG-8, BUTYLENE GLYCOL, POLOXAMER 184, GLYCERIN, OLETH-20, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, DMDM HYDANTOIN, SODIUM HYALURONATE, SODIUM CITRATE, PICEA ABIES EXTRACT, CITRIC ACID
Optimals mbrojtje nga ndotja dhe kujdes i lëkurës. Urban Guard 3D, ushqim i lëkurës i gatshëm për qytet - dhe mbrojtja e fortifikuar! Formuluar nga ekspertë të ushqimit të lëkurës për të mbajtur lagështinë dhe ndotjen.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.