Home
Kremë dite
Optimals
Optimals Urban Guard 3D Kremë Dite me SPF 25

Përshkrim

Urban Guard 3D është më shumë sesa thjesht kujdes për lëkurën kundër ndotjes! Defenseshtë mbrojtja e përditshme e lëkurës tuaj të qytetit kundër agresorëve urbanë dhe plakjes së parakohshme. Një krem ​​hidratues SPF që ndihmon në ekuilibrimin dhe lagështimin e lëkurës, ndërsa forcon mbrojtjen e tij nga dëmtuesit e mjedisit, siç janë ndotja dhe rrezet e diellit. Me një formulë jo të yndyrshme që sinkronizohet me mjedisin tuaj dhe sezonin, duke ndihmuar lëkurën të ndihet komode, e butë dhe e lëmuar në klimat e ngrohta dhe të freskëta. Me teknologjinë mbrojtëse të ndotjes. Plus, aftësitë Urban3Rescuer dhe bllokimin e lagështisë së acidit të madh hialuronik. Serumi thelbësor dhe duo kremi ditor punojnë edhe më mirë së bashku, duke ndihmuar në forcimin e mbrojtjes së lëkurës tuaj. Pra, sigurohuni që të shtresoni mirësinë, duke lejuar që kremi i ditës të ndihmojë në mbylljen e përfitimeve pastruese dhe riparuese në serumin e esencës.


Përdorni: për të ndihmuar në lagështimin, ekuilibrin dhe forcimin e mbrojtjes së lëkurës

Ushqimi i lëkurës: PolluProtect / gjalpë i madh hialuronik / dylli natyral

Si funksionon: ushqyesit e fortë të lëkurës dhe teknologjia e fuqishme natyrore ndihmojnë në bllokimin e lagështisë dhe largimin e ndotjes - duke ndihmuar në lëkura të hidratuar dhe me pamje të shëndetshme.

Mbrojtja ditore e lëkurës suaj nga ndotësit e mjedisit dhe plakja e parakohshme. Një formulë e lehtë, jo e yndyrshme, përfshin teknologjinë e origjinës natyrore Urban3Rescuer me hidratim të avancuar, acid të madh hialuronik për të bllokuar lagështirën, ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit dhe qëndrueshmërisë së lëkurës, ndërsa mbron nga stresuesit urbanë si ndotja dhe rrezet e diellit.


Si: Duke përdorur një pikë në madhësi të bizeles, vendoseni në faqe, mjekër dhe ballë. Masazhojeni në mënyrë të barabartë, derisa kremja të thithet plotësisht.

Ku: Në të gjithë fytyrën, duke shmangur zonën e syve.

Kur: Përdorni gjatë ditës. Vendoseni në lëkurën e pastruar, pas serumit thelbësor.

Këshillë optimale: Për të forcuar mbrojtjen tuaj, Kremi i ditës SPF 25 duhet të kombinohet me serumin Essence. Dyshja punon më mirë së bashku për t'ju siguruar ndotje shtesë dhe mbrojtje nga UV, plus Kremi i Ditës ndihmon në mbylljen e të gjitha të mirave të Serumit Thelbësor.

Lëkura juaj e gatshme për qytetin me ushqimin e duhur dhe mbrojtjen e forcuar të ndotjes! Ruajtja e përditshme e lëkurës suaj nga stresuesit urban, me ushqyesve hidratues, të kujdesshëm dhe balancues të lëkurës.


Urban3Rescuer

Kjo teknologji me origjinë natyrale ndihmon në forcimin dhe rimbushjen e barrierës së lëkurës ndërsa përforcon nivelet e hidratimit.

  • Me postbiotikët Sea Pure për të ndihmuar në pastrimin, ribalancimin dhe riparimin e barrierës tuaj të lëkurës.
  • Hidratim i avancuar nga acidi hialuronik duke krijuar një rezervuar lagështie për të dhënë hidratim afatgjatë.

PolluProtect

Fortifikon mbrojtjen e lëkurës me një shtresë natyrale mbrojtëse të krijuar për të mbajtur ndotjen jashtë!


Kur kombinohen Urban Guard 3D Essence Serum dhe Krem Dita, dyshja sigurojnë lëkurën me hidratim të përforcuar dhe mbrojtje të fortësuar nga ndotja - e krijuar për të mbajtur lagështinë dhe ndotjen jashtë!


Acid i madh hialuronik

Molekulat e mëdha formojnë një shtresë hidratuese në sipërfaqen e lëkurës. Dhe është provuar se e mban lëkurën të hidratuar edhe pas 24 orësh, duke ndihmuar në parandalimin e humbjes së lagështisë dhe mbrojtjen nga dëmtimet e lëkurës të shkaktuara nga ndotja.


Gjalpë dylli natyral

Ka veti ultra hidratuese dhe aftësinë për të thithur 4x peshën e saj në ujë! Plus, përshtatet mirë me çdo mjedis, duke ndihmuar lëkurën tuaj të ndihet rehat dhe e butë në klimat e ngrohta dhe të ftohta.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, NEOPENTYL GLYCOL DIHEPTANOATE, CYCLOPENTASILOXANE, GLYCERIN, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, POLYGLYCERYL-6 DISTEARATE, BETAINE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL (NANO), BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, ARACHIDYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, JOJOBA ESTERS, TITANIUM DIOXIDE, CAPRYLYL GLYCOL, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, IMIDAZOLIDINYL UREA, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, BEHENYL ALCOHOL, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, LECITHIN, DECYL GLUCOSIDE, CETYL ALCOHOL, POLYGLYCERYL-3 BEESWAX, ARACHIDYL GLUCOSIDE, XANTHAN GUM, DISODIUM EDTA, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, PENTYLENE GLYCOL, ALUMINA, STEARIC ACID, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER, BIOSACCHARIDE GUM-4, CITRIC ACID, PROPYLENE GLYCOL, BHT, GLUCOSE, PHENETHYL ALCOHOL, SACCHARIDE ISOMERATE
Optimals mbrojtje nga ndotja dhe kujdes i lëkurës. Urban Guard 3D, ushqim i lëkurës i gatshëm për qytet - dhe mbrojtja e fortifikuar! Formuluar nga ekspertë të ushqimit të lëkurës për të mbajtur lagështinë dhe ndotjen.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.