Home
Kremë nate
Optimals
Optimals Urban Guard 3D Kremë Nate

Përshkrim

Fakt - ndotja mund të shkaktojë lëkurë të shurdhër dhe të thatë. Lajmi i mirë: kujdesi kundër lëkurës kundër ndotjes lufton këto shenja. Mbizotëroni dëmet e përditshme që pëson lëkura e qytetit tuaj me një krem ​​ushqyes nate. Përfshirë Deti i Pastër Postbiotik për të ndihmuar në rimbushjen dhe pastrimin e lëkurës së stresuar, Polifenolët antioksidues nga Nordic Spruce ndihmojnë në ekuilibrimin e streseve mjedisore të ditës dhe Acid Hyaluronic Medium të krijuar për të bllokuar lagështinë, duke ndihmuar në rikthimin e elasticitetit dhe vitalitetit të lëkurës brenda natës. Me një strukturë të pasur, por jo të yndyrshme, për të ndihmuar lëkurën të ndihet e butë, e butë dhe e hidratuar pas zgjimit.


Përdorni: për të ushqyer dhe ndihmuar në ribalancimin e lëkurës së stresuar të qytetit

Ushqimi i lëkurës: Polifenole të pasura postbiotike / të pasura me antioksidantë nga Bredhi Nordic / hidratim i avancuar nga Acid Hyaluronic Mesatar

Si funksionon: ndihmon në rimbushjen, ribalancimin, forcimin dhe riparimin e barrierës së lëkurës gjatë kohës që flini, me lëndë ushqyese të forta të lëkurës dhe teknologji të fuqishme natyrore që ndihmojnë në lënien e lëkurës të butë, të hidratuar dhe me pamje të shëndetshme.

Ky kujdes ushqyes gjatë natës ndihmon për të mbivendosur dëmet që përjeton lëkura juaj gjatë ditës. Me lëndë ushqyese të forta të lëkurës dhe lagështim të avancuar, të tilla si antioksidantë për të ndihmuar në riekuilibrimin e barrierës së lëkurës dhe Acidit Hyaluronic të dizajnuar për të dhënë hidratim të thellë, duke ndihmuar në rimbushjen dhe riparimin e lëkurës tuaj ndërsa flini.


Si: Duke përdorur një pikë në madhësi të bizeles, vendoseni në faqe, mjekër dhe ballë. Masazhojeni në mënyrë të barabartë, derisa kremja të thithet plotësisht.


Ku: Në të gjithë fytyrën, duke shmangur zonën e syve.


Kur: Përdorni natën. Vendoseni në lëkurën e pastruar, pas Serumit të Thelbit.

Këshillë optimale: Mendoni për kujdesin tuaj të lëkurës si një lak ushqyes: më shumë mirësi vendosni = rezultate më të mira. Një krem ​​i mirë për natën jo vetëm që do të ushqejë dhe kujdeset për lëkurën tuaj gjatë gjumit, por do t'ju ndihmojë të mbyllni të gjitha të mirat e rutinës tuaj të natës. Koha ka rëndësi, prandaj jepi vetes një fillim të hershëm për të marrë mirësinë, duke lejuar që lëkura juaj të thithë kremin (kështu që jastëku juaj nuk ka pse).

Mbizotëroni streset e përditshme të përvojave të lëkurës së qytetit tuaj me një krem ​​ushqyes nate që përmban lëndë ushqyese të fuqishme të lëkurës për t'ju ndihmuar në pastrimin, rimbushjen dhe ribalancimin e lëkurës tuaj brenda natës.


Urban3Rescuer

Kjo teknologji e natyrshme e fuqishme rrit vetitë e vetëribalancimit të lëkurës. Me hidratim të përparuar nga acidi hialuronik dhe Sea Pure Postbiotic për të pastruar, ribalancuar dhe riparuar barrierën tuaj të lëkurës.


Acid Hialuronik Mesatar

Hidratim i avancuar, që ndihmon në bllokimin e lagështisë, rimbushjen dhe forcimin e barrierës së lëkurës.


Polifenole nga Nordic Spruce

Njihen për vetitë e tyre antioksiduese.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, ISOPROPYL MYRISTATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, GLYCERYL STEARATE CITRATE, NIACINAMIDE, DIMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, CETYL ALCOHOL, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, STEARYL ALCOHOL, SODIUM POLYACRYLATE, TOCOPHERYL ACETATE, BENZYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONOL, SODIUM ACETYLATED HYALURONATE, PICEA ABIES EXTRACT, PHENETHYL ALCOHOL, SACCHARIDE ISOMERATE
Optimals mbrojtje nga ndotja dhe kujdes i lëkurës. Urban Guard 3D, ushqim i lëkurës i gatshëm për qytet - dhe mbrojtja e fortifikuar! Formuluar nga ekspertë të ushqimit të lëkurës për të mbajtur lagështinë dhe ndotjen.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.