Home
Kujdesi i duarve
Love Nature
Krem duarsh Love Nature Caring me vaj organik avokadoje

Përshkrim

Ushqyerja nga Natyra

Lëreni mirësinë e natyrës të hidratohet dhe të kujdeset për duart tuaja të etura. I mbushur me vajra organike të avokados për të hidratuar dhe mbrojtur lëkurën tuaj gjatë gjithë ditës. I mban duart tuaja të buta dhe të zhdërvjellta dhe ndihmon në mbështetjen e barrierës së lëkurës. Teksturë e lehtë dhe që përthithet shpejt për 24 orë hidratim me një aromë delikate dhe të kujdesshme. Me 97% përbërës me origjinë natyrale dhe një tub i bërë nga 43% plastikë e ricikluar.

Aplikojeni në të gjitha duart dhe thonjtë dhe masazhojeni në lëkurë.

Vaj organik i avocados

i mbushur me yndyrna natyrale dhe i pasur me vitaminë E – hidraton dhe mbron për rezultate afatgjata.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, PERSEA GRATISSIMA OIL, CAPRYLYL GLYCOL, CETEARETH-20, CARBOMER, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, DISODIUM EDTA, CI 19140, CI 15510, CI 42090
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.