Home
Maska të ndryshme
Love Nature
Love Nature Hydrate & Soothe Maskë letre

Përshkrim

Maskë fletësh natyrale gjallëruese e projektuar për të hidratuar, qetësuar dhe ushqyer lëkurën e shurdhër dhe të thatë. I mbushur me antioksidantë dhe ekstrakt organik pjeshke të pasur me vitamina për të ndihmuar në rritjen e shkëlqimit dhe promovimin e lëkurës me shkëlqim dhe të shëndetshëm. Tekstura e freskët ftohëse dhe aroma e shijshme e pjeshkës ndihmon në rigjallërimin e lëkurës dhe shqisave. Me material maskë fletësh "Eucalace" të biodegradueshëm, me burim të qëndrueshëm, i bërë nga fibra eukalipt. Mund të përdoret së bashku me rutinën tuaj të rregullt të kujdesit të lëkurës, sa herë që lëkura dhe shqisat tuaja kanë nevojë për një rikuperim të shpejtë dhe natyral. I testuar dermatologjikisht. Të gjitha llojet e lëkurës.

Maska e çarçafëve Love Nature Hydrate & Soothe with Organic Peach mund të përdoret në kombinim me rutinën tuaj të rregullt të kujdesit të lëkurës, sa herë që lëkura juaj ka nevojë për një "snack bukurie" të shpejtë. Për të shijuar këtë moment të mirësisë natyrshme përkëdhelëse, thjesht:

  • Hapeni qesen dhe aplikojeni maskën në lëkurë të pastër dhe të thatë, duke e lëmuar me kujdes fletën mbi konturet e fytyrës.
  • Vendoseni për 15-20 minuta, hiqni dhe lyeni serumin e tepërt në lëkurën e fytyrës dhe qafës derisa të përthithet plotësisht. Mos e shpëlani.

E rëndësishme: Mos e skuqni! Hidhni në mbeturina shtëpiake.

Jeni gati për një përvojë përkëdhelëse vërtet natyrale? Maska jonë hidratuese dhe qetësuese e fletëve Love Nature me Pjeshkë organike përmban ekstrakte natyrale, organike pjeshke, përzierje hidratuese dhe është bërë me material "Eucalace" të biodegradueshëm.


Ekstrakt organik i pjeshkës

Ky ekstrakt botanik është krijuar për t'i dhënë lëkurës suaj ofertën më të mirë për shkëlqimin e lëkurës dhe hidratim qetësues! Pjeshkë e freskët dhe e shijshme përmban komponime që ndihmojnë lëkurën të duket e bukur dhe e shëndetshme. I pasur me sheqerna, ekstrakti organik i pjeshkës përmban edhe acide të ndryshme organike, aminoacide, si dhe vitamina dhe lëndë të tjera ushqyese. Vitaminat antioksidante C dhe E ndihmojnë në luftimin e radikaleve të lira të dëmshme që mund të shkaktojnë lëkurë të zbehtë, acidet organike kontribuojnë në rinovimin e lëkurës për të ndihmuar në zbulimin e lëkurës rrezatuese, ndërsa sheqernat, vitaminat dhe mineralet ndihmojnë në hidratimin dhe qetësimin e lëkurës për të dhënë hidratim qetësues.

Eucalace®

Tani me material fletësh të bërë nga fibra eukalipt të biodegradueshme, me burim të qëndrueshëm. Materiali është super absorbues, dhe është i aftë të thithë 9 herë peshën e tij! Për më tepër, maskat me fletë Eucalace® janë bërë nga fibra të riciklueshme dhe janë të biodegradueshme. Materiali Eucalace® është i lehtë dhe transparent, dhe është testuar dhe miratuar për lëkurë të ndjeshme, duke e bërë atë një përvojë të mrekullueshme të maskës së dytë të lëkurës që është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, 1,2-HEXANEDIOL, HYDROXYACETOPHENONE, TREHALOSE, SODIUM LACTATE, XANTHAN GUM, ALLANTOIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, DISODIUM EDTA, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PRUNUS PERSICA FRUIT EXTRACT, PARFUM, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, SODIUM PHOSPHATE
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.