OH! SWEET DULCE DE LECHE Ujë tualeti

Përshkrim

Mirë se vini në OH! Dyqan aromash të ëmbla ku shqisat tuaja mund të festojnë!


Vetëm një spërkatje e këtij Uji Tualeti me varësi të shijshme do të tërheqë shijet tuaja të aromës. Një shpërthim i gjallë i ëmbëlsirave të gazuara të pjeshkës dhe pelte trëndafili sjell ëmbëlsi nostalgjike në aromën e parezistueshme Dulce de Leche.


#Trajtojeni veten me botën tonë të shijshme të indulgjencave të ëmbla. Është një ëmbëlsirë nuhatëse!

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

Një shpërthim i papërmbajtshëm i notave të sipërme frutash hap aromën me një vrull të gjallë sheqeri, si karamele shkëlqyese pjeshke, mandarinë me lëng dhe tantaliza e rrush pa fara e zezë nga spërkatja e parë. Në zemër, ëmbëlsia e pelte trëndafili me ngjyrë rozë përzihet me një pozë të bardhë me lule të Jasemine dhe Zambakut të Luginës. Përvoja e varur e gustatorëve vazhdon të #TreatYourself pasi rrotullimet e karamelit të shijshëm të Dulce de Leche zbuten nga druri i sandalit me qumësht dhe fasulja Tonka.


Familja e aromave

Oriental Vanillic Fruity


Notat kryesore

Top: Mandarin, Blackcurrant, Peach Candy

Zemra: Rose Jelly, Jasmine, Lily of the Valley

Baza: Sandalwood, Dulce de Leche, Tonka Bean


Hero note

Dulce de Leche


Historia e notave hero

Rrotullimet e shijshme të Dulce de Leche sjellin një cilësi jashtëzakonisht të këndshme në aromë, duke krijuar një pamje të re të aromës së varur. Kjo notë e shijshme dhe e pasur qumështi do t'ju mbështjellë me një ëmbëlsi karamelizuese nostalgjike, ndërsa shija e lezetshme kremoze ju tërheq brenda. Mjeshtra parfumiere Émelie Coppermann dhe parfumistja Marine Ipert e ngritën këtë notë heroike të shijshme në një eksperiencë të shijshme zhytëse të aromës së shijshme të ëmbëlsirave, si shkëlqyese. me anë të lëngshme të diellit.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, CITRONELLOL, CITRAL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, +/-: CI 19140, CI 17200, CI 42090

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.