Home
Aroma
Love Potion
UJë i Parfumuar Love Potion Sensual Ruby

Përshkrim

Merrni veten në një udhëtim eksplorimi sensual me një spërkatje të Love Potion Sensual Ruby; një aromë e shijshme lulesh me nuanca frutash nga manaferrat e kuqe, një karakter voluminoz lulesh nga Buqeta e Luleve të Bardha, e ndërthurur me nënshkrimin dehës të çokollatës Ruby. Më në fund, lë një gjurmë të lehtë druri kedri pluhur që mbetet në lëkurë.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

Notat delikate të luleve të bozhure ndërthuren me portokallin e freskët dhe manaferrat e kuqe për të hapur aromën me premtimin e një eksperience tërheqëse aromash. Akordi i çokollatës Ruby zbulon një aromë të pasur, joshëse kakao rubin me nuanca qumështi, të pasuruar nga notat e një buqete me lule të bardhë dhe një trëndafil sensual. Aroma qëndron në lëkurë me dru kedri pluhur, të veshur me nota të arrave të karamelizuara dhe myshkut të butë.


Familja e aromave
Gurmand me lule

Notat kyqe
Top: Red Berries, Peony, Orange
Zemra: Ruby Chocolate Accord, White Flower Bouquet, Rose
Baza: Cedarwood, Caramelized Nuts, Musk

Hero Note

Ruby Chocolate Accord është një kënaqësi joshëse me aspektet e saj dehëse të kokrrës së kakaos rubin, manaferrat e kuqe dhe nuancat delikate të qumështit. Në një përbërje, kjo përzierje e shijshme e notave ka një freski dhe një bërthamë kremoze që përzihet me nota të ngrohta gustator për të krijuar një ndjesi përkëdhelëse, por edhe problematike.


Love Potion janë aroma sensuale me përbërës afrodiziakë. Notat e zemrës së çokollatës së shijshme, afrodiziaku më i këndshëm, krijojnë aroma joshëse që ju ftojnë të jepni dëshirat tuaja dhe të kënaqeni. Ato kanë të bëjnë me sensualitetin që reflektohet në formën e lakuar të shishes, që të kujton linjat sensuale të trupit femëror.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.

 

Ndani