Home
Aromat
Venture
Ujë Toaleti Venture Unlimited

Përshkrim

Ndjeni një vrull energjie që zgjon dëshirën për të eksploruar jetën urbane me këtë aromë të freskët, moderne mashkullore. Një aromë e freskët aromatike me nota të larta të lëngshme të Bergamotit, e kombinuar me notat e gjelbra ujore të zemrës së Bamboo Accord mbi një bazë druri të ngrohtë kedri.
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, GERANIOL, CITRAL, CITRONELLOL, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 17200, CI 42090
Aromat Venture janë parfume aromatike të freskëta të frymëzuara nga eksploruesit urbanë me një dëshirë për jetën në qytet. Dhe ashtu si aspektet e ndryshme të qytetit, aromat Venture ndezin një goditje të ndryshme energjie. Ndihuni të gjallëruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.