Home
Aromat
Venture
UJë Toaleti Venture Power

Përshkrim

Lëreni këtë aromë të freskët, mashkullore të zgjojë besimin për të eksploruar çdo rrugë të qytetit. Kjo aromë ujore hapet me një Bergamot siciliane freskuese që shkrihet me notat pikante zemre të kardamonit të zi dhe lë një patchouli të thatë prej druri.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

Prekjet freskuese dhe shkëlqyese të Bergamotit sicilian hapin aromën me një aplikim intensiv energjie, të fuqizuar nga notat ujore të një akordi detar. Në zemër, kardamom i zi pikant përzihet me siguri me notat aromatike jeshile të trumzës së kuqe dhe gjetheve manushaqe. Në bazë, forca drusore e Patchouli, Ambrox dhe Sandalwood krijon një përshtypje bindëse që zgjat.


Familja e aromave

Ujore aromatike


Notat
TOP: Bergamot, Bergamot Sicilian, Akorde detare
ZEMRA: Kardamom i zi, Trumzë e kuqe, gjethe vjollce
BASE: Patchouli, Ambrox, Sandalwood

Nota hero
Kardamom i zi

Venture Power kap nxitimin e energjisë dhe aromën e djegur të kardamomit të zi si një notë pikante me anë të drurit, të thata dhe lëkure për të përforcuar një nënshkrim të fortë mashkullor.


Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 42090, CI 17200
Aromat Venture janë parfume aromatike të freskëta të frymëzuara nga eksploruesit urbanë me një dëshirë për jetën në qytet. Dhe ashtu si aspektet e ndryshme të qytetit, aromat Venture ndezin një goditje të ndryshme energjie. Ndihuni të gjallëruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.