Home
Aroma
So Fever
Ujë i parfumuar për femra So Fever Ecstatic

Përshkrim

Sillni nxehtësinë e pasionit me So Fever Ecstatic. Përjetoni notat e zjarrta të olibanumit për gra dhe temjanit për burra. Varësuese, joshëse, ekstatike – këto aroma do të ndezin zjarrin tuaj dhe do ta lënë të digjet ngadalë. Të dyja aromat bashkohen me tension dhe transformojnë njëra-tjetrën. Përjetoni fuqinë e zjarrtë të So Fever për gra dhe burra, bashkohuni dhe përjetësoni ngrohtësinë.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

Për të, një aromë dehëse qelibar djegës, vanilje joshëse dhe nuanca seksi hot. Për të, një aromë magjepsëse e qelibarit të djegur, erëzave të nxehta dhe drurëve të gjallë. Të dyja aromat bashkohen me tension dhe transformojnë njëra-tjetrën. Përjetoni fuqinë e zjarrtë të So Fever për të dhe për të, bashkohuni dhe digjeni në ekstazë.

Familja e parfumeve

Amber Vanilje

Shënime kryesore

Top: Ftua, Mollë, Mjedër

Zemra: Arrë lajthie, Petalet e luleve portokalli, piper rozë

Baza: Olibanum, Kanellë, vanilje

Historia e shënimit të heroit
Olibanum: E nxjerrë përmes pirogjenizimit (përmes nënshtrimit ndaj nxehtësisë), rrëshira Olibanum zbulon nënshkrimin e saj të thellë të qelibarit vetëm në temperaturë të lartë. Mbetet në lëkurë dhe përcjell një sensualitet intensivisht të ngrohtë të qelibarit.Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, PHENOXYETHANOL, +/-: CI 19140, CI 16035, CI 42090
Sillni nxehtësinë e pasionit me parfumet So Fever Ecstatic për Gra dhe Burra. Varësuese, joshëse, ekstatike – aroma që do t'ju ndezin zjarrin dhe do t'ju lënë të ndezur. Këto aroma bashkohen me tensionin dhe transformojnë njëra-tjetrën.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.