Home
Aromat
So Fever
Ujë Toaleti për meshkuj So Fever Ecstatic

Përshkrim

Sillni nxehtësinë e pasionit me So Fever Ecstatic. Përjetoni notat e zjarrta të olibanumit për gra dhe temjanit për burra. Varësuese, joshëse, ekstatike – këto aroma do të ndezin zjarrin tuaj dhe do ta lënë të digjet ngadalë. Të dyja aromat bashkohen me tension dhe transformojnë njëra-tjetrën. Përjetoni fuqinë e zjarrtë të So Fever për gra dhe burra, bashkohuni dhe ndjeni ngrohtësinë.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

Për të, një aromë dehëse qelibar djegës, vanilje joshëse dhe nuanca seksi hot. Për të, një aromë magjepsëse e qelibarit të djegur, erëzave të nxehta dhe drurëve të gjallë. Të dyja aromat bashkohen me tension dhe transformojnë njëra-tjetrën. Përjetoni fuqinë e zjarrtë të So Fever për të dhe për të, bashkohuni dhe digjeni në ekstazë.

Familja e parfumeve:

Ambery Fougere

Shënime kryesore

Mbi: Piper Timut, Gjethja e karafilit, grejpfruti

Zemer: Kafe, Kardamom, Orris

Bazë: Incense, Vetiver, Dru Guaiac

Historia e shënimit të heroit IG

Një aromë e guximshme, e pasur me një pikante të gjallë, kafe të varur dhe temjan misterioz që zbulohet vetëm përmes temperaturës së lartë.
Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, COUMARIN, LINALOOL, EUGENOL, CITRAL, CINNAMYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, +/-: CI 19140, CI 16035, CI 42090
Sillni nxehtësinë e pasionit me parfumet So Fever Ecstatic për Gra dhe Burra. Varësuese, joshëse, ekstatike – aroma që do t'ju ndezin zjarrin dhe do t'ju lënë të ndezur. Këto aroma bashkohen me tensionin dhe transformojnë njëra-tjetrën.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.