Home
Aroma
Koleksioni i Femrave
Koleksioni për femra Osmanthus Infusion Ujë Tualeti

Përshkrim

Lëreni natyrën të hyjë dhe ngrini atmosferën tuaj duke ngjizur çdo ditë me aromën ngritëse dhe rrezatuese të lules Osmanthus.

Ky Ujë Tualeti me lule kadifeje shkëlqen nga gëzimi, duke ngjallur ndjenja optimizmi dhe kënaqësie me çdo spritz të gjallë.

Një shpërqendrim aromatik shumë i mirëpritur nga përditshmëria juaj, konsiderojeni këtë aromë të ndritshme, femërore momentin tuaj të përditshëm për t'u lidhur me natyrën.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

Lëkura e freskët e mandarinës përzihet me notat e mprehta të rrushit të zi dhe ciklamenit të lehtë me lule për të hapur aromën me një spërkatje me gaz. Në zemër, tekstura e ndritshme, prej kadifeje e Osmanthus rrezaton, duke ngritur buqetën me lule femërore të bozhure dhe Ylang Ylang. Një vello kremoze e drurit sensual të sandalit, myshkut dhe drurit të kedrit mbështjell përbërjen natyrale, duke balancuar aromën ngritëse me një butësi për veshjen e përditshme.

Familja e aromave

E gjelbër me fruta me lule

Notat

TOP: Mandarin, rrush pa fara e zezë, ciklamen

ZEMRA: Osmanthus, Bozhure, Ylang Ylang

BAZA: Dru Sandali, Musk, Druri Kedri


Nota hero

Osmanthus

Në pamje ekzotike me anë komplekse, lulja Osmanthus është kadifeje me tone frutash. Aroma me lule, por me shije frutash, kadifeje por e ndritshme, aroma ngritëse dhe rrezatuese ngjall një ndjenjë të gëzueshme, entuziaste.Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, CITRONELLOL, CINNAMAL, GERANIOL, CITRAL, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 16035

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.